Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

28 września 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku odbył się konkurs historyczny dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu pułtuskiego „Józef Piłsudski i jego czasy”. Konkurs był kolejnym etapem realizacji projektu edukacyjnego „Bohater nigdy, nigdy nie umiera”, nad którym honorowy patronat objęli: Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej, Jan Zalewski - Starosta Pułtuski, Krzysztof Nuszkiewicz - Burmistrz Miasta Pułtusk,   prof. dr hab. Adam Koseski - rektor Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku, Związek Piłsudczyków RP Oddział w Pułtusku.

W konkursie udział wzięło 19 osób, które w ciągu 40 minut musiały zmierzyć się z niezwykle trudnym testem wielokrotnego wyboru. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych trzecie miejsce zajął Przemysław Sitek z Zespołu Szkół  im. Bolesława Prusa, przygotowany przez panią Izabelę Gierek.

Serdecznie gratulujemy!!! 
 
<<  Lutego 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo