Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

17.11.2017r. do Zespołu Szkół  im. Bolesława Prusa na zaproszenie Pani Grażyny Sitek - nauczyciela przedmiotów ekonomicznych, przybył Pan Michał Pajewski - właściciel Szkoły Językowej ‘’Hardward’’. Było to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań promujących przedsiębiorczość wśród młodzieży naszej szkoły w ramach trwającego dziesiątego „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”.

Młodzież z klasy I TOR/TŻ, pod opieką wychowawczyni p. Hanny Trojgo, dowiedziała się jak „krok po kroku” powstawała szkoła ‘’Hardward’’. Pan Michał Pajewski w bardzo ciekawy sposób opowiedział jak zrealizował swoje marzenie. Wspomniał, że firma jednoosobowa wymaga wiele pracy, jednak sprawia mu to radość. Cała klasa z zainteresowaniem wysłuchała prelekcji na temat zarządzania małą firmą. Szczególnie techników organizacji reklamy zdziwił fakt, iż ‘’Hardward’’ stosował reklamę tylko na początku istnienia firmy, bo jak wskazał właściciel, obecnie ma bardzo dużo klientów, nie tyko indywidualnych.

Dowiedzieliśmy się również, że nowym rozdziałem w funkcjonowaniu Szkoły Językowej ,,Hardward’’ jest stosowanie strategii marketingowej personal branding, która polega na świadomym budowaniu swojej marki osobistej.

Dziękujemy Panu Michałowi Pajewskiemu za przybliżenie zasad funkcjonowania biznesu oraz za zaangażowanie w przedsiębiorczą edukację młodych ludzi.

Na spotkanie przybyliśmy również my - byli wychowankowie Pana Michała Pajewskiego:

                                          Kasia Kritsak, Ivanna Platko, Weronika Łuniewska, Bohdan Lesko i Maksym Shulha

Poprawiony: czwartek, 23 listopada 2017 12:34
 
 
<<  Sierpnia 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo