Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

 

Wyniki rekrutacji


 

1. Ciecierska Ewa I TH
2. Gorczyńska Justyna
3. Górecka Wioletta
4. Koziatek Adrian
5. Lipiński Łukasz
6. Łebkowska Paulina
7. Skoczeń Marcin
8. Suska Łukasz
9. Suwińska Żaneta
10. Ulatowska Małgorzata
11. Wójcik Jagoda
12. Kawałowski Mateusz
13. Bonisławski Damian II TH
14. Jabłoński Damian
15. Klukowska Magdalena
16. Kościuk Piotr
17. Krawczyk Mariola
18. Kucharczyk Mateusz
19. Kudrzycki Bartosz
20. Müller Karolina
21. Podpora Kamil
22. Powierża Krystyna
23. Przewłocki Dominik
24. Różański Paweł
25. Sieńkowska Katarzyna
26. Sienkowska Paulina
27. Świderska Jolanta
28. Tkaczyk Dorota
29. Twardowski Bartłomiej
30. Ulatowski Kamil
31. Wiśniewski Piotr
32. Bednarz Przemysław III K
33. Bonius Łukasz
34. Bugaj Sebastian
35. Bukowski Grzegorz
36. Bystrek Szymon
37. Chmielewska Patrycja
38. Ciecierski Łukasz
39. Dzielińska Julita
40. Dżawakjan Artur
41. Falba Ewa
42. Falba Mariola
43. Kasińska Paulina
44. Kulaszewski Piotr
45. Kuligowska Karolina
46. Lunic Oskar
47. Łukasik Marcin
48. Ochtabińska Agnieszka
49. Osiński Kamil
50. Podlaski Kamil
51. Salwin Justyna
52. Smoliński Adrian
53. Waśniewski Piotr
54. Wiśniewski Adam
55. Żuchowski Marek
56. Chojnacka Paulina III TH
57. Ciach Malwina
58. Dytrych Żaneta
59. Krawczyk Kinga
60. Małkiński Jarosław
61. Mąka Anna
62. Miłoszewski Tomasz
63. Mróz Radosław
64. Myśliwiec Agnieszka
65. Piórek Radosław
66. Rachuba Joanna
67. Seroka Łukasz
68. Sierewicz Barbara
69. Sikorski Przemysław
70. Szczepanik Ewelina
71. Świderski Jakub
72. Wiesiołek Patrycja
73. Żmudziak Kamila
74. Drozdowski Paweł I TH/TE
75. Gregorczyk Agnieszka
76. Falba Anna
77. Kowalska Żaneta
78. Karkowska Ewelina
79. Marciniak Kuba
80. Prusinowska Aneta
81. Deptuła Natalia II TŻ
82. Dziadak Anna
83. Dziadak Katarzyna
84. Kołodziejska Patrycja
85. Korzon Klaudyna
86. Kosińska Marlena
87. Kozarzewska Agata
88. Marcinkowski Michał
89. Mieszkowska Wioletta
90. Olszewski Łukasz
91. Skura Martyna
92. Szymanski Artur
93. Taraszewska Martyna
94. Telechowski Kamil
95. Turczynska Aneta
96. Tyczka Paulina
97. Tyszkiewicz Marta
98. Witkowski Damian
99. Ampuła Renata I HOT
100. Boczkowska Ewelina
101. Chorzela Przemysław
102. Dana Tomasz
103. Figurski Mateusz
104. Grzelak Martyna
105. Jasinski Eliasz
106. Kowalska Monika
107. Kowalski Adam
108. Kutarasiński Piotr
109. Miętkiewicz Natalia
110. Nitkowski Piotr
111. Pikora Jakub
112. Rzygalinska Karolina
113. Siejka Radosław
114. Sielska Kamila
115. Słoniewska Karolina
116. Sobczyńska Milena
117. Winnicka Justyna
118. Wykowska Anna
119. Wysocki Kamil
120. Załęska Margaretta
Poprawiony: niedziela, 10 kwietnia 2011 18:52
 
 
<<  Września 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo