12 kwietnia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku uczestniczyli w czterdziestej trzeciej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Olimpiada odbyła się na terenie Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch blokach tematycznych: Aneta Kuczyńska – gastronomia, Justyna Ciszkowska – technologia żywności.

Aneta Kuczyńska zajmując V miejsce w eliminacjach okręgowych w Olsztynie została laureatką w bloku gastronomia i zakwalifikowała się do eliminacji centralnych. Do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczniów przygotowała Barbara Grąbczewska.

Etap centralny OWiUR odbędzie się w dniach 6-8.06.2019 r. w ZS CKR w Hańczowej, powiat gorlicki, województwo małopolskie.

                                                                                                                            Barbara Grąbczewska

1
2
3
4
5
6
7
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7