28 marca uczennice Prusa, w tym stypendystki programu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” pod opieką nauczycielek przedmiotów zawodowych - pani Barbary Grąbczewskiej i Marty Kuleszy wzięły udział w 23. Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro. Oferta targów była niezwykle bogata, swoje stoiska promocyjne zaprezentowało blisko 300 wystawców z 21 krajów. Organizatorzy uatrakcyjnili targi konkursami kulinarnymi oraz mistrzowskimi pokazami. Tego typu targi to miejsce spotkań dla całej branży gastronomicznej, cateringowej i hotelarskiej, które umożliwia zapoznanie się z najnowszymi trendami rynkowymi w tych sektorach.

Niespodzianką wyprawy było spotkanie Tomasza Golianka, absolwenta naszej szkoły, który podczas targów odbierał tytuł „Mistrzowie smaku 2019” w kategorii Kuchnia Śródziemnomorska Roku! To było niezwykłe spotkanie, a Tomasz to żywy dowód na to, że pasja i ciężka praca to sprawdzona recepta na sukces.

                                                                                                                                                           Marta Kulesza