Kawa zielona, yerba mate, kawa orkiszowa, kawa z cykorii, kawa żołędziowa, kawa z konopi – to alternatywne napoje dla kawy naturalnej, które dla uczniów klasy III TŻ zaparzyła Justyna Świderska, stypendystka programu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. W realizowanym przez siebie projekcie Justyna szerzy wiedzę dotyczącą różnych rodzajów kaw dostępnych na rynku oraz bada preferencje smakowe młodych konsumentów. Niektóre smaki zupełnie nie zachwyciły młodzieży, miłym zaskoczeniem okazała się kawa żołędziowa z dodatkiem mleka, natomiast prawdziwym hitem yerba mate. Spotkanie zaowocowało ciekawą dyskusją na temat wpływu spożycia kawy na organizm człowieka oraz spowodowało, że staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami.

                                                                                                                                                                           Marta Kulesza

Ps. Kliknij w zdjęcie, a wyświetli się w całości :)                                                                                                           

DSC02111
DSC02112
DSC02113
DSC02115
DSC02117
DSC02122
DSC02124
DSC02126
DSC02139
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9