20 grudnia 2018 roku 28 uczniów Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku pod opieką nauczycielek Anny Wójcik i Elżbiety Błaszczyk uczestniczyło w wycieczce do Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku.

Młodzież została oprowadzona po obiekcie hotelarskim przez panią Izabelę Lis, która zaprezentowała sale ekspedycyjne, konsumenckie, pokoje hotelowe o różnym standardzie oraz strefę relaksacyjno – rozrywkową hotelu czyli SPA, basen, kręgielnię i siłownię.

Po części produkcyjnej, a więc magazynach, pomieszczeniach kuchni zimnej i gorącej uczniów oprowadził pan Jacek Dębski – zastępca szefa kuchni Hotelu Narvil, który opowiedział o specyfice pracy w zawodzie kucharz, opartej na długoletnim doświadczeniu zawodowym. Młodzież poznała układ funkcjonalny zakładu gastronomicznego, zobaczyła wyposażenie kuchni, profesjonalny sprzęt i ciekawe rozwiązania technologiczne stosowane podczas sporządzania potraw.

Bardzo dziękujemy państwu: Izabeli Lis i Jackowi Dębskiemu za miłe przyjęcie i możliwość zwiedzenia Hotelu Narvil. Dzięki Państwa uprzejmości  uczniowie mogli obserwować środowisko i kulturę pracy w zawodzie, w którym się kształcą. Było to ciekawe i cenne doświadczenie dla nich.