Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Wycieczka w ramach projektu TIK

12 kwietnia kolejni uczniowie, tym razem klas I Branżowej Szkoły I stopnia w Pułtusku, udali się na wycieczkę do Warszawy, realizowaną w ramach projektu „TIK w nauczaniu matematyki”. Uczniowie odwiedzili „Escape Room’s” - pokoje zagadek, Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego oraz restaurację Okulska 7 by Jarosław Uściński.

Każde z odwiedzonych miejsc dostarczyło uczniom odmiennych wrażeń, emocji i wiedzy. W pokojach zagadek Escape room uczniom towarzyszyło zaskoczenie, koncentracja, współpraca, potrzeba wykorzystania działań matematycznych oraz logicznego myślenia w rozwiązywaniu zagadek i dochodzeniu do celu. Centrum Pieniądza NBP dostarczyło zaś solidną dawkę wiedzy niezbędną do zrozumienia funkcjonowania krajowej gospodarki oraz niezwykle przydatną w dorosłym życiu, dotyczącą celów i zasad funkcjonowania banków komercyjnych. Natomiast wizyta w restauracji Okulska 7 by Jarosław Uściński była chwilą wytchnienia i prawdziwą ucztą dla podniebienia. Uczniowie skonsumowali zestaw obiadowy złożony z kremu curry, pieczonej karkówki w sosie borowikowym z kaszą gryczaną i zieloną sałatą oraz kompotu z jabłek. Po tak dużej dawce wiedzy i doznań zadowoleni uczestnicy wycieczki wrócili do Pułtuska.

                                                                                                          Marta Kulesza 

 
 
<<  Lipca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo