Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa podejmuje szereg działań, mających na celu współpracę z pracodawcami, w celu dostosowania oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy. Zarówno w całej Polsce jak i w Pułtusku jest zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników branży budowlanej. Rynek pracy potrzebuje pracowników znających się na materiałach i sprzęcie budowlanym (możliwość pracy w handlu), kosztorysantów (praca biurowa), specjalistów w zakresie murowania, tynkowania, stolarki okiennej, prac wykończeniowych itp. (praca na budowie jako kierownik, majster, brygadzista, pracownik fizyczny lub własna działalność).

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy Zespół Szkół wznawia nabór na kierunek Technik budownictwa. Od września patronat nad tym kierunkiem kształcenia obejmie lokalna firma BUDOMUR, która chce uczestniczyć w kształceniu przyszłych budowlańców. W ramach partnerstwa oferuje uczniom praktyczne zajęcia zawodowe na terenie swojego przedsiębiorstwa, zapewnia płatne praktyki zawodowe oraz pracę po skończonym Technikum. Szkoła zaś dołoży wszelkich starań, aby uczniowie kończący ten kierunek kształcenia zdobyli dodatkowe uprawnienia i certyfikaty cenne w zawodzie budowlańca.

                                                                                            Kierownik szkolenia praktycznego



 
 
<<  Lipca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo