Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

15.12.2017r. w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku odbył się po raz kolejny Etap Rejonowy XXVI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Obecnością zaszczycili nas: pani Maria Gos, pani Barbara Duszczyk zajmująca stanowisko specjalisty ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w PSSE w Pułtusku, pan Andrzej Gurgielewicz - prezes Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pułtusku oraz pani Wiesława Przygodzka – kierownik biura Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Pułtusku. W konkursie udział wzięło 9 uczniów w dwóch kategoriach: 

                                            

W kategorii gimnazjalnej:

 

     1.  Weronika Salwin – Społeczna Szkoła Podstawowa w Gzach, opiekun: Krzysztof Zalewski                                                         

     2.  Monika Miecznikowska - PSP w Świerczach, opiekun: Barbara Rogalska 

     3.  Klaudyna Zając - PSP nr 1 w Pułtusku, opiekun : Agata Śniegocka-Zawadzka

     4.  Amelia Grążewska - PSP w Dzierżeninie, opiekun: Lidia Świętochowska

     5. Luiza Kucharczyk – PSP nr 3 w Pułtusku, opiekun: Agnieszka Sarzała

   

W kategorii ponadgimnazjalnej:

   

  1.  Grzegorz Bednarz - ZS im. B. Prusa w Pułtusku, opiekun: Lidia Przybysz

  2.  Michał Sobczyński - ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, opiekun: Anna Michałowska

  3.  Patrycja Durka - ZS CKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie, opiekun: Jolanta Błońska  

  4. Natalia Wysocka – LO im. P. Skargi w Pułtusku, opiekun: Dorota Kowalska


W kategorii gimnazjalnej nagrodzono:

I miejsce Klaudyna Zając – uzyskała 20 pkt.

II miejsce Monika Miecznikowska - uzyskała 19 pkt.

III miejsce Luiza Kucharczyk - uzyskała 18 pkt.

 

W kategorii ponadgimnazjalnej nagrodzono:

I miejsce Patrycja Durka – uzyskała 20 pkt.

II miejsce Natalia Wysocka - uzyskała 19 pkt.

III miejsce Grzegorz Bednarz - uzyskał 17 pkt.

 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na etapie okręgowym, który odbędzie się w Warszawie w marcu 2018r.

                                                                                  Opiekunowie Szkolnego Koła PCK

                                                                                     Lidia Przybysz i Marta Kulesza



Poprawiony: środa, 10 stycznia 2018 12:53
 
 
<<  Lutego 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo