Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

19 grudnia w auli Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa uczniowie i nauczyciele obejrzeli jasełka Bożonarodzeniowe. Na początku uroczystości ksiądz Michał Podgórski przeczytał fragment Ewangelii według św. Łukasza, poświęcony narodzeniu Pana Jezusa, czym wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Następnie uczniowie zaprezentowali program słowno- muzyczny, oparty na wierszach księdza Jana Twardowskiego i Jana Kasprowicza oraz pięknych, wzruszających pieśniach i kolędach, które ukazały istotę Bożego Narodzenia.

Na koniec głos zabrała pani dyrektor Dorota Orłowska, która złożyła społeczności szkolnej życzenia zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych.

W programie wystąpili: Orest Karpyn z klasy I TŻ/TOR, Weronika Dawidczyk i Natalia Wielgo z klasy II TUF, Karolina Chodyna, Justyna Świderska, Patrycja Szulecka, Martyna Prus,Grzegorz Bednarz, Mateusz Gajowiecki z klasy III TŻ, Paweł Godlewski z IVTŻa, Kamil Przewłodzki z klasy IV TŻb. Za stronę techniczną odpowiadał Wojciech Froch z IV TOR.

Jasełka przygotowały nauczycielki: Jolanta Jadaś i Justyna Rachuba-Mućka. 
 
<<  Lutego 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo