Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Olimpiada PCK

W listopadzie uczniowie Zespołu Szkół i. B. Prusa z klas I TŻ, II TŻ, III TŻ oraz III K wzięli udział w szkolnym etapie XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.

Olimpiada ta kierowana jest do młodych ludzi, chcących zdrowo i aktywnie żyć oraz posiadających wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii oraz zdrowego stylu życia. Organizatorzy konkursu wystąpili o patronat honorowy nad Olimpiadą do: Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego, Dyrektora Krajowego Centrum ds. AIDS, Dyrektora Instytutu Żywności i Żywienia oraz Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zwycięzcami etapu szkolnego zostali ex aequo Grzegorz Bednarz i Albert Hałas z klasy III Tż. Dogrywka dała awans Grzegorzowi Bednarzowi, który 15 grudnia będzie reprezentował Zespół Szkół w etapie rejonowym. Gratulujemy i życzymy wytrwałości  oraz sukcesów w pokonywaniu dalszych szczebli olimpiady.

Dziękujemy wszystkim uczniom zainteresowanym tematyką dotyczącą promocji zdrowego stylu życia, którzy z ochotą wzięli udział w olimpiadzie.

                                                                                                                Opiekunowie Szkolnego Koła PCK

                                                                                                                   Lidia Przybysz i Marta Kulesza 

Poprawiony: piątek, 15 grudnia 2017 11:46
 
 
<<  Lutego 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo