Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

We wtorek 26 września w ZS im B. Prusa odbyło się spotkanie dla uczniów klas I i II z przedstawicielką stowarzyszenia Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w Pułtusku p. Sylwią Jędrą.

Spotkanie dotyczyło działalności stowarzyszenia na terenie Pułtuska oraz współpracy stowarzyszenia z ZS im B. Prusa w nowym roku szkolnym. Głównym celem było zainteresowanie uczniów ideą wolontariatu,  zachęcenie do czynnego udziału w wolontariacie na terenie miasta oraz udziału w krótkich, wakacyjnych workcampach i wolontariacie zagranicznym w Europie. W czasie spotkania głos zabrali również uczniowie klasy IV Tża i III Tor, którzy opowiedzieli o wymianie międzynarodowej, w której wzięli udział w czasie wakacji. Uczniowie mieli także okazję poznać nową wolontariuszkę w stowarzyszeniu. Lisa przyjechała z Hamburga, ma 18 lat i przez najbliższy rok szkolny będzie pracować w Pułtusku. 

Spotkanie zorganizowały panie: Katarzyna Mierzejewska i Renata Prus-Nalewajk.Poprawiony: środa, 27 września 2017 08:21
 
 
<<  Sierpnia 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo