Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

14 września 2017 r. uczniowie klas pierwszych: 1 Tż/Tor, 1 K/w i 1 Wz, w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli złożyli uroczyste ślubowanie.

Przyrzekali:

- sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki,

- przestrzegać postanowień zawartych w Statucie Szkoły,

- osiągać jak najlepsze wyniki w nauce,

- szanować nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły,

- szanować koleżanki i kolegów,

- szanować tradycję i dbać o dobre imię Zespołu Szkół. 

 Do uczniów klas pierwszych kilka słów skierowali trzecioklasiści:

"Drogie Koleżanki i Koledzy z klas pierwszych!

Od pierwszego września jesteście uczniami naszej szkoły. Zaczęliście kolejny etap waszej edukacji, ale też – a może przede wszystkim – kolejny, ważny etap Waszego życia. Cieszymy się, że wybraliście właśnie naszą szkołę. Już za chwilę oficjalnie zostaniecie jej uczniami.

Razem stanowimy wielką, szkolną rodzinę. Jak wiecie, w rodzinie każdy obok praw ma również obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Do niej wdrożą Was nauczyciele i rodzice.

Oprócz nauki ważna jest atmosfera naszej szkoły, za którą odpowiedzialni jesteśmy wszyscy w jednakowym stopniu. Wierzymy, że znajdziecie tutaj nie tylko wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie oraz nowe przyjaźnie, które będą trwały długie lata. My – starsi koledzy, będziemy służyć Wam pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne.

Każdy z Was pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole będziecie wspominać miło w dorosłym życiu.

Życzymy wszystkim powodzenia, pogody ducha i wiary we własne siły.” 

Poprawiony: czwartek, 14 września 2017 11:41
 
 
<<  Sierpnia 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo