Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Wizyta w Pracowni Reklamy HAMMERHEAD

 

Młodzież chętnie uczy się od praktyków, dlatego pod opieką p. Agnieszki Dyl oraz p. Grażyny Sitek - nauczycielek przedmiotów zawodowych - zwiedziła Pracownię  Reklamy pana Rafała Garusa.

Uczniowie klasy I i II kształcący się w zawodzie Technik organizacji reklamy mieli możliwość zobaczyć jak w agencji tworzy się produkty i usługi reklamowe. Byli przy produkcji billboardu, poznali sprzęt w jaki jest wyposażona pracownia oraz obejrzeli ostatnio wykonane zamówienia. Właściciel agencji opowiedział historię powstania firmy, a także odpowiedział na wszystkie pytania uczniów. Pracownia jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą, odnoszącą coraz większe sukcesy nie tylko na terenie Mazowsza, ale w całej Polsce. 

Cześć młodzieży wyraziła chęć odbycia praktyki zawodowej w firmie pana Rafała Garusa oraz podjęcia pracy w okresie wakacji. 
 
<<  Maja 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo