Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

23 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół im. B. Prusa uroczyście zakończono rok szkolny. W podniosłym nastroju, w otoczeniu dostojnych gości, nauczycieli i rodziców, nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych tym uczniom, którzy najciężej pracowali, odnosząc przy tym godne naśladowania sukcesy.

Nagrody książkowe za najwyższe wyniki w nauce, ufundowane przez Starostę Pułtuskiego Jana Zalewskiego, otrzymała z rąk dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Katarzyny Jankowskiej uczennica Technikum Alicja Łebkowska oraz absolwentka Zasadniczej Szkoły Zawodowej Paulina Mąka.

Nagrody dla najzdolniejszych uczniów kończących naukę w Zasadniczej Szkole Zawodowej, ufundowane przez dyrektora Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości Janusza Borzyńskiego, otrzymały: Karolina Łojek i Oliwia Przedlacka.

Rada Rodziców przy ZSBP uhonorowała książkami i dyplomami ośmioro uczniów z bardzo wysoką średnią ocen oraz wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem. Oto wyróżnione osoby:

1.Alicja Łebkowska kl. III Tżb

2.Justyna Świderska kl. II Tż

3.Weronika Łuniewska kl. I Tor

4.Patrycja Orłowska kl. I Tż

5.Paulina Mąka kl. II k

6.Justyna Adamczyk kl. III Tżb

7.Karolina Kołakowska kl. II Tor

8.Izabela Chodkowska kl. III Tża

Dyplom i słodką nagrodę za uzyskanie najlepszej frekwencji w klasie otrzymali:

1.Klasa I Tż Natalia Ślaska

2.Klasa II Tż Justyna Świderska

3.Klasa III Tża Kinga Sakowska

4.Klasa III Tżb Sebastian Słoniewski

5.Klasa I Tor/Tuf Weronika Łuniewska

6.Klasa II Tor/Tuf Wiktoria Cichocka

7.Klasa III Tor Artur Sztolc

8.Klasa I Wza Marika Piecychna

9.Klasa I Wzb Piotr Bednarski

10.Klasa I k Weronika Jusińska

11.Klasa II wz Kamil Wichliński

12.Klasa II k Anna Szczerba

13.Klasa III wz Daniel Dawidczyk

14.Klasa III k Patrycja Michnowska

Dyplom uznania za zaangażowanie w wydarzenia kulinarne organizowane w szkole i środowisku lokalnym wręczono:

Klasa II Tż:

1.Beacie Rzepkowskiej

2.Karolinie Grabowskiej

3.Paulinie Pędowskiej

4.Kindze Koczarze

5.Justynie Świderskiej

6.Patrycji Szuleckiej

7.Karolinie Chodynie

8.Klaudii Kopczyńskiej

9.Grzegorzowi Bednarzowi

Klasa I Tż:

1.Paulinie Składanek

2.Justynie Ciszkowskiej

Klasa  III Tżb:

1.Mateuszowi Mroczkowskiemu

2.Sebastianowi Słoniewskiemu

3.Kacprowi Cendrowskiemu

Klasa II K:

1.Dawidowi Chojnackiemu

2.Kamilowi Chrzanowskiemu

Dyplom i nagrodę książkową za najlepsze czytelnictwo w roku szkolnym 2016/2017 wręczono Natalii Wielgo z kl. I Tor/uf

Dyplom za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w r. szk. 2016/2017 otrzymali:

1.Milena Wikowska II Tor/Tuf

2.Kinga Sakowska III Tża

3.Julia Steckiewicz I Tor/Tuf

4.Paulina Zielińska kl. I Tor/Tuf

5.Izabela Chojnacka kl. I Tor/Tuf

6.Sylwia Szymańska kl. I k

7.Inez Smyk kl. III Tża

8.Aleksandra Smyk kl. I wzb

9.Andżelika Zalewska kl. I Tż

10. Alicja Łebkowska kl. III Tżb

11. Julita Rogulska kl. I wzb

12. Natalia Jaskułowska kl. I wzb

13. Kamil Woźniak kl. III Tor

14. Klaudia Kopczyńska kl. II Tż

15. Karolina Chodyna kl. II Tż

16. Justyna Adamczyk kl. III Tżb

17. Dominik Kostruski kl. I Wzb

18. Aleksandra Truszczyńska kl. II Tuf

19. Patrycja Rybińska kl. I k

Dyplom i nagrodę książkową za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie języka angielskiego „Czytamy w oryginale” otrzymała Patrycja Zadrożna z kl. II Tuf. Wyróżnienia wręczono: Przemysławowi Sitkowi z kl. III Tża i Magdalenie Ciecierskiej z kl. II Tuf.

Dyplomy i nagrody książkowe za uzyskanie najlepszych wyników w Szkolnym Konkursie Konsumenckim otrzymali:

I miejsce Justyna Kaczyńska

II miejsce Karolina Kołakowska

III miejsce Damian Salwin

Dyplomy i nagrody książkowe za uzyskanie najlepszych wyników w Szkolnym Konkursie „Pierwiastki i związki chemiczne w żywności” wręczono:

I miejsce Anecie Kuczyńskiej z kl. I Tż

II miejsce Kacprowi Turadkowi z kl. I Tor

Dyplomy i nagrody książkowe za uzyskanie najlepszych wyników w Szkolnym Konkursie „Ochrona przyrody” otrzymali:

I miejsce Aneta Kuczyńska

II miejsce Patrycja Orłowska

III miejsce Paulina Składanek

Dyplom i nagrodę książkową za uzyskanie najlepszego wyniku w Szkolnym Konkursie „Fascynująca fizyka” wręczono Anecie Kuczyńskiej z kl. I Tż

Podziękowanie od uczniów klasy Ia z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Pułtusku, za przeprowadzenie warsztatów kulinarnych z zakresu zdrowego i smacznego odżywiania, otrzymali:

1.Klaudia Bonisławska

2.Patrycja Brzezińska

3.Aleksandra Osiewicz

4.Natalia Gburzyńska

5.Aleksandra Grabowska

6.Daniel Sokołowski

7.Dominika Kańska

8.Patrycja Michnowska

9.Marlena Malicka

10.Martyna Ujazdowska

11.Mateusz Świdwa

12.Paweł Archacki

13.Kacper Cendrowski

W dniu zakończenia roku szkolnego dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości Janusz Borzyński odznaczył sztandar szkoły "Honorową Odznaką Rzemiosła" - "Rzemiosło - za Zasługi" nadaną na wniosek Cechu przy Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego. Następnie uczniowie uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę kierownik szkolenia praktycznego panią Zofię Strusińską, życząc jej aby wszystkie plany i marzenia, odkładane na później, spełniły się właśnie teraz. Życzymy również dobrego zdrowia, bo ono jest najważniejsze, a także, by każdy nowy dzień przyniósł Pani radość, szczęście i spokój”. Kamil Przewłodzki zadedykował pani kierownik piosenkę Krzysztofa Klenczona pt. „Gdy kiedyś znów zawołam Cię”.        



 

 

Poprawiony: piątek, 23 czerwca 2017 10:35
 
 
<<  Listopada 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo