Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Spotkanie z aktorami

Dnia 19 maja 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy mieli przyjemność spotkać się z Panią Natalią Wojdą i Panem Michałem Słomkowskim – aktorami grającymi w reklamach oraz serialach. Goście przybliżyli młodzieży jak wygląda praca w świecie reklamy, tj. casting, plan zdjęciowy, ile czasu trwa nagranie reklamy, brief reklamowy, na co zwrócić uwagę wybierając agencję aktorską. Opowiedzieli, jak zaczęła się ich przygoda z reklamą i serialami. Przekazali wskazówki, w jaki sposób rozwijać swoje pasje i gdzie szukać pomocy. Uczniowie mieli okazję obejrzeć produkcje, w których występowali goście.

Zainteresowanie uczniów tą tematyką było tak duże, że goście obiecali odwiedzić Zespół Szkół po raz kolejny.

Spotkanie zorganizowała Agnieszka Dyl - nauczyciel przedmiotów reklamowych. 

 
 
<<  Lipca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo