Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Zakończyły się praktyki zawodowe uczniów klas III Technikum przy Zespole Szkół im. B. Prusa. W czasie miesięcznej nauki u pracodawców uczniowie zdobywali umiejętności i doświadczenie zawodowe, poznawali rzeczywiste warunki pracy oraz prawa i obowiązki pracowników. Łącznie 46 uczniów odbyło praktyki u 23 pracodawców w Pułtusku, Serocku i okolicach.

Młodzież z klasy o profilu Technik organizacji reklamy odbywała praktyki m.in. w Pracowni Reklamy HammerHead u Pana Rafała Garusa.

Uczennice kształcące się w zawodzie Technik usług fryzjerskich uczyły się zawodu m.in. od: Pani Anny Borzym „Usługi Fryzjerskie „Na Skarpie”, Pani Joanny Nitkowskiej w salonie „Lambelle”, Pani Dominiki Łątkowskiej „Fryzjerstwo”, w salonie Pani Moniki Szczerby „Camea”, Pani Izabeli Młynkowskiej „Salon Fryzjerski Damsko-Męski”. W gronie fryzjerów nie zbrakło również Pana Ryszarda Kaczyńskiego „Usługi Fryzjerskie”.

                                                           Kierownik szkolenia praktycznego 

 

 
 
<<  Sierpnia 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo