Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Smak lata w środku zimy

Kształcenie zawodowe ma na celu doskonalenie zarówno umiejętności zawodowych, jak również tak bardzo cenionych aktualnie przez pracodawców umiejętności interpersonalnych. Uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa, oprócz posiadania wiedzy i umiejętności, charakteryzują się otwartością i chęcią dzielenia się zdobytym w szkole doświadczeniem ze środowiskiem lokalnym. Dnia 23 lutego 2018 r. uczniowie klasy III kucharz, pod opieką nauczycielek pani Aleksandry Czyżewskiej i pani Marty Kuleszy, udali się do dzieci uczących się w „zerówce” w Szkole Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których uczestniczyły w interaktywnej prezentacji dotyczącej zasad zdrowego odżywiania oraz wspólnie z młodzieżą upiekli gofry i sporządzili owocowe szaszłyki. Oprócz oczywistego celu, jakim było propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu, warsztaty były okazją do ukazania dzieciom wartości płynącej ze wspólnego i samodzielnego przygotowania posiłków, a także do dobrej zabawy i kreatywności w komponowaniu składników potraw. Uczniowie zaś mogli przeistoczyć się na chwilę w instruktorów i opiekunów oraz wykazać się swoimi umiejętnościami, życzliwością i zrozumieniem dla oczekiwań najmłodszych.

                                                                                              Marta KuleszaPoprawiony: czwartek, 01 marca 2018 10:00
 
 
<<  Lipca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo