Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

 Wycieczka programowa uczniów Prusa

Wycieczki programowe to jeden z elementów realizacji podstawy programowej w nauce zawodu, a jednocześnie zaktywizowanie uczniów, uatrakcyjnienie zajęć edukacyjnych. Uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa kształcący się w klasach żywieniowych, dzięki uprzejmości Pana Sławomira Białczaka, mogli uczestniczyć w wycieczce do piekarni i przyjrzeć się z bliska procesowi technologicznemu produkcji pieczywa. Młodzież zapoznała się z organizacją produkcji, układem funkcjonalnym pomieszczeń, obowiązującym systemem jakości HACCP i jego dokumentacją, parkiem maszynowym oraz asortymentem wyrobów. Młodzi adepci sztuki kulinarnej mieli również okazję samodzielnie uformować bułki, chałki, a także włożyć chleb do pieca. Dziękujemy za ciekawe doświadczenia zawodowe.

                                                          

                                                                       Kierownik szkolenia praktycznego 
 
<<  Marca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo