Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Nowe pracownie do nauki zawodu TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

Już coraz bliżej do pełnego funkcjonowania nowo wyposażonych pracowni do nauki zawodu technik usług fryzjerskich. W ramach dotacji z Unii Europejskiej możliwe było zakupienie wyposażenia do pracowni usług fryzjerskich i pracowni projektowania fryzur za łączna kwotę 120 000 zł.

Trwają prace przystosowujące pomieszczenia do montażu nowego sprzętu. Uczniowie klasy II tuf chcąc przyspieszyć przejście z nauką zawodu do nowej pracowni postanowili pomóc w rozpakowywaniu i montażu wyposażenia. Ich praca to była również forma nauki, a zdobyte doświadczenie być może wykorzystają w przyszłości organizując swoje własne salony.

 

                                                                                Kierownik szkolenia praktycznego 
 
<<  Czerwca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo